Montenegro Nationale Voetbalelftal
Wedstrijden
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info
Wedstrijden
Montenegro Fixtures, Results, Live Scores, Live Streams
« Vorige
Volg. »
Spelers
Montenegro Nationale Voetbalelftal Team
Keepers
M. Mijatović
36 years· 6 ft 3 in
D. Petković
30 years· 6 ft 5 in
M. Šarkić
26 years· 6 ft 3 in
Verdedigers
M. Vešović
32 years· 5 ft 9 in
S. Savić
33 years· 6 ft 1 in
M. Tuci
25 years· 6 ft 1 in
R. Radunović
31 years· 6 ft 0 in
M. Vukčević
30 years· 5 ft 11 in
I. Vujačić
29 years· 6 ft 2 in
M. Drešković
26 years· 6 ft 2 in
A. Marušić
31 years· 6 ft 0 in
A. Vukčević
27 years· 5 ft 10 in
Middenvelders
V. Jovović
29 years· 5 ft 8 in
M. Brnović
24 years· 5 ft 8 in
D. Škrijelj
26 years· 5 ft 8 in
S. Lončar
28 years· 5 ft 8 in
E. Kuč
30 years· 5 ft 8 in
M. Janković
28 years· 5 ft 7 in
M. Bakić
30 years· 6 ft 1 in
Aanvallers
D. Camaj
27 years· 6 ft 1 in
S. Jovetić
34 years· 6 ft 0 in
N. Krstović
24 years· 6 ft 0 in
D. Bakić
25 years· 6 ft 2 in
S. Mugoša
32 years· 6 ft 2 in
V. Đukanović
20 years· 6 ft 0 in
Statistieken
Montenegro National Football Team Player Statistics
Naam | A | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Keepers | M. Mijatović | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | D. Petković | M. Šarkić | |
Verdedigers | M. Vešović | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | S. Savić | M. Tuci | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | R. Radunović | 44 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Vukčević | I. Vujačić | M. Drešković | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | A. Marušić | 83 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | A. Vukčević | 46 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Middenvelders | V. Jovović | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Brnović | D. Škrijelj | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | S. Lončar | E. Kuč | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Janković | 66 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Bakić | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aanvallers | D. Camaj | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | S. Jovetić | 66 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | N. Krstović | 66 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | D. Bakić | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | S. Mugoša | V. Đukanović | 66 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nieuws
Montenegro Nationale Voetbalelftal Nieuws
Waarom oefenen Rode Duivels tegen Montenegro en Luxemburg? 'Behoorlijk amateuristisch' - MSN
MSN (4 days ago)
Waarom oefenen Rode Duivels tegen Montenegro en Luxemburg? 'Behoorlijk amateuristisch' - VoetbalPrimeur.be
VoetbalPrimeur.be (6 days ago)
Verbazingwekkend: één van de spelers van Montenegro... had de kleuren van België kunnen dragen - Voetbalkrant.com
Voetbalkrant.com (1 week ago)
Rode Duivels boeken zuinige oefenzege tegen Montenegro dankzij goals De Bruyne en Trossard - sporza.be
sporza.be (1 week ago)
Welkom terug, Kevin! Met dank aan De Bruyne en late strafschop winnen Rode Duivels oefeninterland met twee ... - Gazet van Antwerpen
Gazet van Antwerpen (1 week ago)
Degryse ziet tweede 'onmisbare' Duivel: "Heel erg nodig" - VoetbalNieuws.be
VoetbalNieuws.be (6 days ago)
LIVE-discussie: Uitblinker De Bruyne straft foutje van Sarkic af - VoetbalPrimeur.be
VoetbalPrimeur.be (1 week ago)
Info
Montenegro Voetbalbond Info & Statistieken
Geschiedenis
Opgericht: 1931, Aangesloten: 2007
Uniform
Shirts: Red/gold, Korte broeken: Red/gold, Kousen: Red/gold
Website
WK-deelnames
:
Beste resultaten
Vierde: Youth Olympic Football Tournaments 2010
Aankomende topwedstrijden »
Duitsland | jun 14 15:00 | Schotland |
Spanje | jun 15 12:00 | Kroati |
Itali | jun 15 15:00 | Albani |
Servi | jun 16 15:00 | Engeland |
Oostenrijk | jun 17 15:00 | Frankrijk |
Portugal | jun 18 15:00 | Tsjechi |
Duitsland | jun 19 12:00 | Hongarije |
Denemarken | jun 20 12:00 | Engeland |
Spanje | jun 20 15:00 | Itali |
Argentini | jun 20 20:00 | Canada |
Nederland | jun 21 15:00 | Frankrijk |
Inschrijven nieuwsbrief »
UEFA Euro Live Streaming en TV-Overzichten · Duitsland · juni 14 - juli 14
Live Soccer TV host of bied geen enkele livestream of video\'s aan van het UEFA Europees kampioenschap op deze website. Wij bieden alleen EK TV schema van de officiële rechtenhouders, en linken alleen naar de officiële zenders en rechtenhouders waar dit mogelijk is. Als u wilt zien welke TV kanalen de EK uitzenden en/of streamen in uw land, bezoek alstublieft dan deze Europees kampioenschap pagina voor alle details.
Groepsfase
Groep A | |||
---|---|---|---|
14 jun, 15:00 | Duitsland vs Schotland | ||
15 jun, 9:00 | Hongarije vs Zwitserland | ||
19 jun, 12:00 | Duitsland vs Hongarije | ||
19 jun, 15:00 | Schotland vs Zwitserland | ||
23 jun, 15:00 | Schotland vs Hongarije | ||
23 jun, 15:00 | Zwitserland vs Duitsland |
Groep B | |||
---|---|---|---|
15 jun, 12:00 | Spanje vs Kroatië | ||
15 jun, 15:00 | Italië vs Albanië | ||
19 jun, 9:00 | Kroatië vs Albanië | ||
20 jun, 15:00 | Spanje vs Italië | ||
24 jun, 15:00 | Albanië vs Spanje | ||
24 jun, 15:00 | Kroatië vs Italië |
Groep C | |||
---|---|---|---|
16 jun, 12:00 | Slovenië vs Denemarken | ||
16 jun, 15:00 | Servië vs Engeland | ||
20 jun, 9:00 | Slovenië vs Servië | ||
20 jun, 12:00 | Denemarken vs Engeland | ||
25 jun, 15:00 | Denemarken vs Servië | ||
25 jun, 15:00 | Engeland vs Slovenië |
Groep D | |||
---|---|---|---|
16 jun, 9:00 | Polen vs Nederland | ||
17 jun, 15:00 | Oostenrijk vs Frankrijk | ||
21 jun, 12:00 | Polen vs Oostenrijk | ||
21 jun, 15:00 | Nederland vs Frankrijk | ||
25 jun, 12:00 | Frankrijk vs Polen | ||
25 jun, 12:00 | Nederland vs Oostenrijk |
Groep E | |||
---|---|---|---|
17 jun, 9:00 | Roemenië vs Oekraïne | ||
17 jun, 12:00 | België vs Slowakije | ||
21 jun, 9:00 | Slowakije vs Oekraïne | ||
22 jun, 15:00 | België vs Roemenië | ||
26 jun, 12:00 | Slowakije vs Roemenië | ||
26 jun, 12:00 | Oekraïne vs België |
Groep F | |||
---|---|---|---|
18 jun, 12:00 | Turkije vs Georgië | ||
18 jun, 15:00 | Portugal vs Tsjechië | ||
22 jun, 9:00 | Georgië vs Tsjechië | ||
22 jun, 12:00 | Turkije vs Portugal | ||
26 jun, 15:00 | Tsjechië vs Turkije | ||
26 jun, 15:00 | Georgië vs Portugal |
Knockout Stage
Achtste finales | |||
---|---|---|---|
29 jun, 12:00 Berlin | 2nd Group A vs 2nd Group B | ||
29 jun, 15:00 Dortmund | 1st Group A vs 2nd Group C | ||
30 jun, 12:00 Gelsenkirchen | 1st Group C vs 3rd Group D/E/F | ||
30 jun, 15:00 Cologne | 1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F |
Achtste finales | |||
---|---|---|---|
1 jul, 12:00 Düsseldorf | 2nd Group D vs 2nd Group E | ||
1 jul, 15:00 Frankfurt | 1st Group F vs 3rd Group A/B/C | ||
2 jul, 12:00 Munich | 1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D | ||
2 jul, 15:00 Leipzig | 1st Group D vs 2nd Group F |
Kwartfinale | |||
---|---|---|---|
5 jul, 12:00 Stuttgart | Winnaar W39 vs Winnaar W37 | ||
5 jul, 15:00 Hamburg | Winnaar W41 vs Winnaar W42 | ||
6 jul, 12:00 Düsseldorf | Winnaar W40 vs Winnaar W38 | ||
6 jul, 15:00 Berlin | Winnaar W43 vs Winnaar W44 |
Halve finale | |||
---|---|---|---|
9 jul, 15:00 Munich | Winnaar W45 vs Winnaar W46 | ||
10 jul, 15:00 Dortmund | Winnaar W47 vs Winnaar W48 |
Finale | |||
---|---|---|---|
14 jul, 15:00 Berlin | Winnaar W49 vs Winnaar W50 |
Copa América Live Streaming en TV-Overzichten · Verenigde Staten · juni 20 - juli 14
Live Soccer TV organiseert of biedt geen livestreaming van de Copa América. We publiceren alleen het Copa América TV-schema en links naar legale livestreams van de officiële rechthebbenden. Bezoek onze Copa América-pagina voor meer informatie over tv-uitzendingen en Copa América-streaming in uw land.
Groepsfase
Groep A | |||
---|---|---|---|
20 jun, 20:00 Atlanta, GA | |||
Argentinië vs Canada | |||
21 jun, 20:00 Arlington TX | |||
Peru vs Chili | |||
25 jun, 18:00 Kansas City, KS | |||
Peru vs Canada | |||
25 jun, 21:00 East Rutherford, NJ | |||
Chili vs Argentinië | |||
29 jun, 20:00 Miami Gardens, FL | |||
Argentinië vs Peru | |||
29 jun, 20:00 Orlando, FL | |||
Canada vs Chili |
Groep B | |||
---|---|---|---|
22 jun, 18:00 Santa Clara, CA | |||
Ecuador vs Venezuela | |||
22 jun, 21:00 Houston, TX | |||
Mexico vs Jamaica | |||
26 jun, 18:00 Las Vegas, NV | |||
Ecuador vs Jamaica | |||
26 jun, 21:00 Inglewood, CA | |||
Venezuela vs Mexico | |||
30 jun, 20:00 Austin, TX | |||
Jamaica vs Venezuela | |||
30 jun, 20:00 Glendale, AZ | |||
Mexico vs Ecuador |
Groep C | |||
---|---|---|---|
23 jun, 18:00 Arlington, TX | |||
Verenigde Staten vs Bolivia | |||
23 jun, 21:00 Miami Gardens, FL | |||
Uruguay vs Panama | |||
27 jun, 18:00 Atlanta, GA | |||
Panama vs Verenigde Staten | |||
27 jun, 21:00 | |||
Uruguay vs Bolivia | |||
1 jul, 21:00 Orlando, FL | |||
Bolivia vs Panama | |||
1 jul, 21:00 Kansas City, MO | |||
Verenigde Staten vs Uruguay |
Groep D | |||
---|---|---|---|
24 jun, 18:00 Houston, TX | |||
Colombia vs Paraguay | |||
24 jun, 21:00 Inglewood, CA | |||
Brazilië vs Costa Rica | |||
28 jun, 18:00 Glendale, AZ | |||
Colombia vs Costa Rica | |||
28 jun, 21:00 Las Vegas, NV | |||
Paraguay vs Brazilië | |||
2 jul, 21:00 Santa Clara, CA | |||
Brazilië vs Colombia | |||
2 jul, 21:00 Austin, TX | |||
Costa Rica vs Paraguay |
Knockout Stage
Kwartfinale | ||
---|---|---|
4 jul, 21:00 Houston, TX | 1st Group A vs 2nd Group B | |
5 jul, 21:00 Arlington, TX | 1st Group B vs 2nd Group A |
Kwartfinale | ||
---|---|---|
6 jul, 18:00 Las Vegas, NV | 1st Group C vs 2nd Group D | |
6 jul, 21:00 Glendale, AZ | 1st Group D vs 2nd Group C |
Halve finale | ||
---|---|---|
9 jul, 20:00 East Rutherford, NJ | Winnaar W25 vs Winnaar W26 | |
10 jul, 20:00 Charlotte, NC | Winnaar W27 vs Winnaar W28 |
Troostfinale | ||
---|---|---|
13 jul, 20:00 Charlotte, NC | Verliezer W29 vs Verliezer W30 |
Finale | ||
---|---|---|
14 jul, 20:00 Miami Gardens, FL | Winnaar W29 vs Winnaar W30 |