Arnavutluk Milli Futbol Takımı
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Haberler
Info
Maçlar
Arnavutluk Fixtures, Results, Live Scores, Live Streams
« Önc.
Sonr. »
Oyuncular
Arnavutluk Milli Futbol Takımı Kadro
Kaleciler
E. Berisha
35 years· 6 ft 4 in
T. Strakosha
29 years· 6 ft 1 in
E. Kastrati
27 years· 6 ft 2 in
A. Sherri
26 years· 6 ft 2 in
Defans
F. Veseli
31 years· 6 ft 0 in
E. Hysaj
30 years· 5 ft 11 in
B. Djimsiti
31 years· 6 ft 2 in
I. Balliu
32 years· 5 ft 7 in
N. Aliji
30 years· 5 ft 9 in
M. Mitaj
20 years· 6 ft 0 in
J. Mersinaj
25 years· 6 ft 0 in
E. Mihaj
25 years· 6 ft 1 in
M. Kumbulla
24 years· 6 ft 3 in
Orta Saha
K. Asllani
22 years· 5 ft 8 in
N. Bajrami
25 years· 5 ft 10 in
Y. Ramadani
28 years· 6 ft 0 in
K. Bare
26 years· 5 ft 8 in
Q. Laçi
28 years· 5 ft 8 in
Forvetler
R. Manaj
27 years· 5 ft 11 in
A. Hoxha
25 years· 5 ft 11 in
J. Asani
28 years· 5 ft 8 in
A. Muçolli
24 years· 5 ft 8 in
A. Broja
22 years· 6 ft 3 in
E. Muçi
23 years· 5 ft 10 in
T. Seferi
27 years· 6 ft 0 in
S. Çikalleshi
33 years· 6 ft 0 in
İstatistikler
Arnavutluk National Football Team Player Statistics
İsim | A | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaleciler | E. Berisha | T. Strakosha | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | E. Kastrati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | A. Sherri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Defans | F. Veseli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | E. Hysaj | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | B. Djimsiti | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | I. Balliu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | N. Aliji | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Mitaj | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | J. Mersinaj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | E. Mihaj | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | M. Kumbulla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Orta Saha | K. Asllani | 90 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | N. Bajrami | 72 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Y. Ramadani | 57 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | K. Bare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Q. Laçi | 33 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Forvetler | R. Manaj | 68 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | A. Hoxha | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | J. Asani | 63 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | A. Muçolli | 27 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | A. Broja | 22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | E. Muçi | 18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | T. Seferi | 79 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | S. Çikalleshi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Haberler
Arnavutluk Milli Futbol Takımı Haberler
Info
Arnavutluk Futbol Federasyonu Bilgi & İstatistiği
Geçmiş
Kuruluş: 1930, Bağlı: 1932
Forma
Forma: Red, Şort: Black, Çorap: Red
İnternet Sitesi
Dünya Kupasına Katılım
:
Yaklaşan Top Maçlar »
Almanya | Haz 14 15:00 | İskoçya |
İspanya | Haz 15 12:00 | Hırvatistan |
İtalya | Haz 15 15:00 | Arnavutluk |
Sırbistan | Haz 16 15:00 | İngiltere |
Avusturya | Haz 17 15:00 | Fransa |
Portekiz | Haz 18 15:00 | Çek Cumhuriyeti |
Almanya | Haz 19 12:00 | Macaristan |
Danimarka | Haz 20 12:00 | İngiltere |
İspanya | Haz 20 15:00 | İtalya |
Arjantin | Haz 20 20:00 | Kanada |
Hollanda | Haz 21 15:00 | Fransa |
Gazete Kaydı »
UEFA Euro Canlı Yayını ve TV Listesi · Almanya · Haziran 14 - Temmuz 14
Live Soccer TV, bu web sitesinde herhangi bir UEFA Avrupa Şampiyonası canlı yayını veya videosunu barındırmaz veya sağlamaz. Euro TV programlarını ve yalnızca resmi hak sahiplerinin yasal canlı yayınlarına bağlantılar sağlıyoruz. Ülkenizde Euro'yu hangi TV kanallarının yayınladığını ve aktardığını görmek için lütfen tüm ayrıntılar için UEFA Euro sayfasını ziyaret edin.
Grup Aşaması
A Grubu | |||
---|---|---|---|
14 Haz, 15:00 | Almanya vs İskoçya | ||
15 Haz, 9:00 | Macaristan vs İsviçre | ||
19 Haz, 12:00 | Almanya vs Macaristan | ||
19 Haz, 15:00 | İskoçya vs İsviçre | ||
23 Haz, 15:00 | İskoçya vs Macaristan | ||
23 Haz, 15:00 | İsviçre vs Almanya |
B Grubu | |||
---|---|---|---|
15 Haz, 12:00 | İspanya vs Hırvatistan | ||
15 Haz, 15:00 | İtalya vs Arnavutluk | ||
19 Haz, 9:00 | Hırvatistan vs Arnavutluk | ||
20 Haz, 15:00 | İspanya vs İtalya | ||
24 Haz, 15:00 | Arnavutluk vs İspanya | ||
24 Haz, 15:00 | Hırvatistan vs İtalya |
C Grubu | |||
---|---|---|---|
16 Haz, 12:00 | Slovenya vs Danimarka | ||
16 Haz, 15:00 | Sırbistan vs İngiltere | ||
20 Haz, 9:00 | Slovenya vs Sırbistan | ||
20 Haz, 12:00 | Danimarka vs İngiltere | ||
25 Haz, 15:00 | Danimarka vs Sırbistan | ||
25 Haz, 15:00 | İngiltere vs Slovenya |
D Grubu | |||
---|---|---|---|
16 Haz, 9:00 | Polonya vs Hollanda | ||
17 Haz, 15:00 | Avusturya vs Fransa | ||
21 Haz, 12:00 | Polonya vs Avusturya | ||
21 Haz, 15:00 | Hollanda vs Fransa | ||
25 Haz, 12:00 | Fransa vs Polonya | ||
25 Haz, 12:00 | Hollanda vs Avusturya |
E Grubu | |||
---|---|---|---|
17 Haz, 9:00 | Romanya vs Ukrayna | ||
17 Haz, 12:00 | Belçika vs Slovakya | ||
21 Haz, 9:00 | Slovakya vs Ukrayna | ||
22 Haz, 15:00 | Belçika vs Romanya | ||
26 Haz, 12:00 | Slovakya vs Romanya | ||
26 Haz, 12:00 | Ukrayna vs Belçika |
F Grubu | |||
---|---|---|---|
18 Haz, 12:00 | Türkiye vs Gürcistan | ||
18 Haz, 15:00 | Portekiz vs Çek Cumhuriyeti | ||
22 Haz, 9:00 | Gürcistan vs Çek Cumhuriyeti | ||
22 Haz, 12:00 | Türkiye vs Portekiz | ||
26 Haz, 15:00 | Çek Cumhuriyeti vs Türkiye | ||
26 Haz, 15:00 | Gürcistan vs Portekiz |
Knockout Stage
Son 16 | |||
---|---|---|---|
29 Haz, 12:00 Berlin | 2nd Group A vs 2nd Group B | ||
29 Haz, 15:00 Dortmund | 1st Group A vs 2nd Group C | ||
30 Haz, 12:00 Gelsenkirchen | 1st Group C vs 3rd Group D/E/F | ||
30 Haz, 15:00 Cologne | 1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F |
Son 16 | |||
---|---|---|---|
1 Tem, 12:00 Düsseldorf | 2nd Group D vs 2nd Group E | ||
1 Tem, 15:00 Frankfurt | 1st Group F vs 3rd Group A/B/C | ||
2 Tem, 12:00 Munich | 1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D | ||
2 Tem, 15:00 Leipzig | 1st Group D vs 2nd Group F |
Çeyrek-final | |||
---|---|---|---|
5 Tem, 12:00 Stuttgart | Galibi M39 vs Galibi M37 | ||
5 Tem, 15:00 Hamburg | Galibi M41 vs Galibi M42 | ||
6 Tem, 12:00 Düsseldorf | Galibi M40 vs Galibi M38 | ||
6 Tem, 15:00 Berlin | Galibi M43 vs Galibi M44 |
Yarı-final | |||
---|---|---|---|
9 Tem, 15:00 Munich | Galibi M45 vs Galibi M46 | ||
10 Tem, 15:00 Dortmund | Galibi M47 vs Galibi M48 |
Final | |||
---|---|---|---|
14 Tem, 15:00 Berlin | Galibi M49 vs Galibi M50 |
Copa America Canlı Yayını ve TV Listesi · Amerika Birleşik Devletleri · Haziran 20 - Temmuz 14
Live Soccer TV, Copa América canlı yayınını barındırmaz veya sağlamaz. Copa América TV programını ve yalnızca resmi hak sahiplerinin yasal canlı yayınlarına olan bağlantıları yayınlıyoruz. Ülkenizdeki TV yayını ve Copa América yayını hakkında daha fazla bilgi için lütfen Copa América sayfamızı ziyaret edin.
Grup Aşaması
A Grubu | |||
---|---|---|---|
20 Haz, 20:00 Atlanta, GA | |||
Arjantin vs Kanada | |||
21 Haz, 20:00 Arlington TX | |||
Peru vs Şili | |||
25 Haz, 18:00 Kansas City, KS | |||
Peru vs Kanada | |||
25 Haz, 21:00 East Rutherford, NJ | |||
Şili vs Arjantin | |||
29 Haz, 20:00 Miami Gardens, FL | |||
Arjantin vs Peru | |||
29 Haz, 20:00 Orlando, FL | |||
Kanada vs Şili |
B Grubu | |||
---|---|---|---|
22 Haz, 18:00 Santa Clara, CA | |||
Ekvador vs Venezuela | |||
22 Haz, 21:00 Houston, TX | |||
Meksika vs Jamaika | |||
26 Haz, 18:00 Las Vegas, NV | |||
Ekvador vs Jamaika | |||
26 Haz, 21:00 Inglewood, CA | |||
Venezuela vs Meksika | |||
30 Haz, 20:00 Austin, TX | |||
Jamaika vs Venezuela | |||
30 Haz, 20:00 Glendale, AZ | |||
Meksika vs Ekvador |
C Grubu | |||
---|---|---|---|
23 Haz, 18:00 Arlington, TX | |||
ABD vs Bolivya | |||
23 Haz, 21:00 Miami Gardens, FL | |||
Uruguay vs Panama | |||
27 Haz, 18:00 Atlanta, GA | |||
Panama vs ABD | |||
27 Haz, 21:00 | |||
Uruguay vs Bolivya | |||
1 Tem, 21:00 Orlando, FL | |||
Bolivya vs Panama | |||
1 Tem, 21:00 Kansas City, MO | |||
ABD vs Uruguay |
D Grubu | |||
---|---|---|---|
24 Haz, 18:00 Houston, TX | |||
Kolombiya vs Paraguay | |||
24 Haz, 21:00 Inglewood, CA | |||
Brezilya vs Kosta Rika | |||
28 Haz, 18:00 Glendale, AZ | |||
Kolombiya vs Kosta Rika | |||
28 Haz, 21:00 Las Vegas, NV | |||
Paraguay vs Brezilya | |||
2 Tem, 21:00 Santa Clara, CA | |||
Brezilya vs Kolombiya | |||
2 Tem, 21:00 Austin, TX | |||
Kosta Rika vs Paraguay |
Knockout Stage
Çeyrek-final | ||
---|---|---|
4 Tem, 21:00 Houston, TX | 1st Group A vs 2nd Group B | |
5 Tem, 21:00 Arlington, TX | 1st Group B vs 2nd Group A |
Çeyrek-final | ||
---|---|---|
6 Tem, 18:00 Las Vegas, NV | 1st Group C vs 2nd Group D | |
6 Tem, 21:00 Glendale, AZ | 1st Group D vs 2nd Group C |
Yarı-final | ||
---|---|---|
9 Tem, 20:00 East Rutherford, NJ | Galibi M25 vs Galibi M26 | |
10 Tem, 20:00 Charlotte, NC | Galibi M27 vs Galibi M28 |
3.lük maçı | ||
---|---|---|
13 Tem, 20:00 Charlotte, NC | Mağlubu M29 vs Mağlubu M30 |
Final | ||
---|---|---|
14 Tem, 20:00 Miami Gardens, FL | Galibi M29 vs Galibi M30 |